Vishay WK80922003652G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 36500ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003652G5C000500
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 36.5k Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 36K5 2% AC