Vishay WK80922003300J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 330ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003300J5C000500
4d
데이터시트 및 문서
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 330 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 330R 5% AC