Vishay WK80922002709G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 27ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+75.00%
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 27 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 27R 2% AC