Vishay WK80922002702J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 27000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Future Electronics
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
관련 부품
Stackpole ElectronicsRSF2JB27K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 27000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity3-1625892-5
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 27kOhm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 27000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 27000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ27K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 27000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
WK80922 Series 27 kOhm ±5 % 4 W High High Power Metal Oxide Leaded Resistor
WK8 27K 5% AC
WK8 27K 5% 4W TK200