Vishay WK80922002702G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 27000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
TME
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 27k Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 27K 2% AC