Vishay WK80922002207J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 0.22ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002207J5C000500
11h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 220m Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 R22 5% AC