Vishay WK80922002202J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 22000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Future Electronics
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERG3SJ223
Through Hole Resistor, Erg Series, 22 Kohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded
PanasonicERG-3SJ223A
Metal Oxide Film Resistor, 3W, 5% 22K ohm
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ223V
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupRSF3WSJT-52-22K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 22000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Metal Oxide 22K Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
22 kOhm 5% 4 W ±200ppm/K High Power Metal Oxide Leaded Resistor
WK8 22K 5% AC
WK8 22K 5% 4W TK200 0922