Vishay WK80922002158G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 2.15ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002158G5C000500
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 2.15 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 2R15 2% AC