Vishay WK80922002009J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 20ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002009J5C000500
8h
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 20 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 20R 5% AC