Vishay WK80922001802J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 18000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922001802J5C000500
3d
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK8 18K 5% AC