Vishay WK80922001508J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 1.5ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922001508J5C000500
15h
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.5 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 1R8 5% AC