Vishay WK80922001209J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 12ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922001209J5C000500
4d
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
WK8 12R 5% AC