Vishay WK80922001009JG100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 10ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922001009JG10001K
5h
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 10Ohm 5% 4W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK8 10R 5% R1