Vishay WK80922001009J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 10ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK8 10R 5% AC