Vishay WK80922001002J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 10000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsWK80922001002J5C000500Ammo
AvnetWK80922001002J5C000500
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Future Electronics
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 10K Ohm 5% 4W 200ppm/C Molded AXL Thru-Hole Ammo Pack (Alt WK809
WK8 10K 5% AC