Vishay WK80922001001G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 1000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922001001G5C000500
4h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
Future Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 1k Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
High Power Metal Oxide Leaded Resistors
WK8 1K0 2% AC