Vishay WK202070C1800F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 180ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheet5 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.59%
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 180 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 180R 50 1% A2