Vishay WK202070B9109G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 91ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B9109G220002K
13h
Classic ComponentsWK202070B9109G22002,000
1h
공급망
Country of OriginIndia
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK2 91R 100 2% A2