Vishay WK202070B9102J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 91000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B9102J250005K
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 91k Ohm 5% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 91K 100 5% A5