Vishay WK202070B9100G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 910ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B9100G220002K
4d
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 910 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 910R 100 2% A2