Vishay WK202070B8200G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 820ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B8200G220002K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 820 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 820R 2% 1,0W TK100
WK2 820R 100 2% A2