Vishay WK202070B6200G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 620ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B6200G220002K
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 620 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 620R 100 2% A2