Vishay WK202070B5101J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 5100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B5101J220002K
4d
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 5.1k Ohm 5% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 5K1 100 5% A2