Vishay WK202070B3900G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 390ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3900G220002K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 390 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 390R 100 2% A2