Vishay WK202070B3011G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3010ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3011G220002K
3d
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.01k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 3K01 100 2% A2