Vishay WK202070B3009G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 30ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3009G220002K
7h
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 30 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 30R 100 2% A2