Vishay WK202070B3001G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3001G220002K
4d
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 3k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 3K0 100 2% A2