Vishay WK202070B2203J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B2203J220002K
3d
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 220k Ohm 5% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 220K 5% 1,0W TK100 RoHSconf
WK2 220K 100 5% A2