Vishay WK202070B2200J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B2200J220002K
3d
설명
WK2 220R 100 5% A2