Vishay WK202070B1540G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 154ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheet5 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 154 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 154R 100 2% A2