Vishay WK202070B1509G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1509G220002K
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 15 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 15R 100 2% A2