Vishay WK202070B1501J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1500ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1501J250005K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 1.5kOhm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 1K5 100 5% A5