Vishay WK202070B1009G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1009G220002K
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK2 10R 100 2% A2