Vishay WK202070A7501J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 7500ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A7501J220002K
4d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 7.5k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 7K5 200 5% A2