Vishay WK202070A6801J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 6800ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A6801J250005K
3h
설명
WK2 6,8K 5% 1W TK200 0207
WK2 6K8 200 5% A5