Vishay WK202070A6800JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A6800JD50005K
3d
TTI AsiaWK202070A6800JD500문의하기
7h
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
WK2 680R 200 5% R5