Vishay WK202070A5609JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 56ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK2 56R 200 5% R5
WK2 56R 5% 1W TK200