Vishay WK202070A5602J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 56000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Burklin Elektronik
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.00%
공급망
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 56k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
HP Metal Oxide Leaded Resistors - 200ppm 56k Res 5%
56K¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 8mm
WK2 56K 200 5% A2