Vishay WK202070A5102J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 51000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A5102J220002K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 51k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 51K 200 5% A2