Vishay WK202070A3601J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3600ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A3601J250005K
14h
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.6k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 3K6 200 5% A5