Vishay WK202070A3308J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-31.00%
설명
WK2 3,3R 5% 1,0W TK200
3.3¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 8mm
WK2 3R3 200 5% A2