Vishay WK202070A3303J2500
Res Metal Oxide 330kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial Box
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A3303J250005K
6h
설명
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 330000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WK2 330K 200 5% A5