Vishay WK202070A2709J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 27ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.25%
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 27 Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 27R 5% 1,0W TK200
WK2 27R 200 5% A5