Vishay WK202070A2700JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 270ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A2700JD50005K
4d
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Res Metal Oxide 270Ohm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 270R 200 5% R5