Vishay WK202070A2207JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A2207JD50005K
3d
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 220MilliOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 R22 200 5% R5