Vishay WK202070A2200J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.18%
공급망
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Metal oxide film resistor, 220 Ω, 1 W, ±5 %, WK202070A2200J2200
Resistor 0207 1W 5% 220R Taped
220 OHM 5% 1W 200PPM
WK2 220R 200 5% A2