Vishay WK202070A1601J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1600ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1601J220002K
11h
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.6k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1,6K 5% 1W TK200
WK2 1K6 200 5% A2