Vishay WK202070A1209J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 12ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
설명
Res Metal Oxide 12 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
WK2 12R 200 5% A2