Vishay WK202070A1202J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 12000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.97%
공급망
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Res Metal Oxide 12K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal AXL Ammo Pack
Resistor High Pulse Metal Oxide 12k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
Metal oxide film resistor, 12 kΩ, 1 W, ±5 %, WK202070A1202J2200