Vishay WK202070A1004JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1000000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1004JD50005K
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 1M Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1M0 200 5% R5